Kestävän kehityksen yhteystiedot

Otamme mielellämme vastaan palautetta kestävään kehitykseen, ympäristöön ja turvallisuuteen liittyvistä toimistamme. Palautteesi on meille erittäin tärkeää, sillä se auttaa meitä kehittämään kestävään kehitykseen liittyvää toimintaamme ja vaikuttamaan yhteiskunnassa puhtaamman maailman puolesta.

Palvelinkeskukset viilennetään poistamalla niistä ylimääräinen lämpö

Ulla Rehell
Vice President, Sustainability
Puhelin: 050 383 9426
ulla.rehell@fortum.com

Kati Johansson
Manager, Industrial Hygiene & EHS
Puhelin: 040 654 6017
kati.johansson@fortum.com

Mariia Kaikkonen
Sustainability Specialist
Puhelin: 040 747 6577
mariia.kaikkonen@fortum.com

Marjut Lovio
Sustainability Manager, Social and Economic responsibility
Puhelin: 050 411 5263
marjut.lovio@fortum.com

Sanna Tiainen-Erkkilä
Project Manager, Sustainability
Puhelin: 050 453 4599
sanna.tiainen-erkkila@fortum.com

Igor Tjurlik
Corporate EHS Manager
Puhelin: +37 2512 1204
igor.x.tjurlik@fortum.com

Minna Torsner
Project Manager, Sustainability
Puhelin: 050 453 4776
minna.torsner@fortum.com

Paula Varhe
Manager, Corporate Social Responsibility (CSR)
Puhelin: 040 570 5005
paula.varhe@fortum.com

Leena Paatelainen
Assistant
Puhelin: 040 742 8814
leena.paatelainen@fortum.com

CS1

Etsitkö muita yhteystietojamme?