Fortum eNext yhteystiedot

Annamme mielellämme lisätietoja tuotteistamme ja palveluistamme sekä kerromme kuinka voit hyötyä niistä parhaalla mahdollisella tavalla.

Mies seisoo kadulla ja selaa puhelintaan

Fortum eNext toimipaikat

Fortumin pääkonttori

Keilalahdentie 2-4, CD rakennus

02150 Espoo

Fortum eNext

Keilalahdentie 2-4, CD rakennus

02150 Espoo

Turbine and Generator Workshop Västerås

Terminalvägen 26

SE 72631 Västerås

Sweden

Turbine and Generator Workshop Naantali

Lisenssikatu 13

21100 Naantali

 

Myyntiyhteyshenkilöt

Antti Malve
Area Director, Eurooppa ja Afrikka, Fortum eNext
Puhelin: 040 503 2531
antti.malve@fortum.com

Kristian Rehnström
General Manager, Business Development, Suomi, Eesti, Latvia ja Liettua
Puhelin: 050 453 4271
kristian.rehnstrom@fortum.com

Olov Svensson
General Manager Business Development, Ruotsi, Norja, Tanska ja Islanti
Puhelin: +46 70 385 7073
olov.svensson@fortum.com

Juha Suomi
Area Director, Aasia, Fortum eNext
Puhelin: 050 453 5018
juha.suomi@fortum.com

Steve Hawes
Director, Business Development, Iso-Britannia, Irlanti, Turkki, Afrikka
Puhelin: +44 779 554 5658
steve.hawes@fortum.com

Ian Blacker
Director, Business Development, Iso-Britannia, Irlanti, Turkki, Afrikka
Puhelin: +44 780 177 6447
ian.blacker@fortum.com

Stanislaw Borawski
General Manager, Business Development, Puola
Puhelin: +48 601 250 730
stanislaw.borawski@fortum.com

Mats Rombe
General Manager, Sales and Projects, Turbine and Generator Services
Puhelin: +46 70 385 2353
mats.rombe@fortum.com

Kari Suhonen
Sales Manager, Suomi ja Balttia, Turbine and Generator Services
Puhelin: 050 453 2703
kari.suhonen@fortum.com

Jyrki Holappa
General Manager, Business Development, Aasia
Puhelin: 050 453 2705
jyrki.holappa@fortum.com