Jätehuoltopalveluiden myynti

Ota yhteyttä asiantuntevaan alueelliseen myyntitiimiimme.

Myyntineuvottelijat


+358 10 7551 250*

myyntineuvottelijat@fortum.com

*Puheluhinnat: 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti (sis. alv 24 %)

Alueelliset yhteyshenkilöt

Uusimaa


Henri Jokinen

Sales Manager

+358 400 825 284

henri.jokinen@fortum.com

Etelä-Suomi, Päijät-Häme


Esa Bergman

Sales Manager

+358 45 1867486

esa.bergman@fortum.com

Satakunta ja Varsinais-Suomi


Sami Honkala

Sales Manager

+358 50 572 9303

sami.honkala@fortum.com

Kymenlaakso, Etelä-Karjala ja Etelä-Savo


Marko Makkonen

Sales Manager

+358 50 3710620

marko.makkonen@fortum.com

Kanta-Häme ja Pirkanmaa


Sari Salonen

Sales Manager

+358 50 4621 991

sari.salonen@fortum.com

Etelä- ja Keski-Pohjanmaa ja Pohjanmaa


Sirpa Paldanius

Sales Manager

+358 40 509 3486

sirpa.paldanius@fortum.com

Pohjois-Pohjanmaa (Oulun seutu) ja Lappi


Harri Roiha

Sales Manager

+358 40 764 5507

harri.roiha@fortum.com

Pohjois-Savo ja Pohjois-Karjala


Jari-Pekka Karvonen

Sales Manager

+358 44 755 1916

jari-pekka.karvonen@fortum.com

Keski-Suomi


Antti Anhava

Sales Manager

+358 45 149 0763

antti.anhava@fortum.com

Key Account Managers

Metalliteollisuus


Jorma Koskinen

Key Account Manager Metal Industry

+358 50 5610863

jorma.koskinen@fortum.com

Metsäteollisuus


Sami Kiema

Key Account Manager Forest Industry

+358 50 5960221

sami.kiema@fortum.com

Kemianteollisuus


Outi Nieminen

Key Account Manager Chemical Industry

+358 50 65185

outi.nieminen@fortum.com

Kaivosteollisuus


Santeri Frilander

Key Account Manager Mining Industry

+358 50 386 61 02

santeri.frilander@fortum.com

Muut yhteystiedot

Muovin kierrätys


Viivi Leiviskä

tel. +358407170236

viivi.leiviska@fortum.com

Rakennuspalvelut


Saila Talaskivi

tel. +358408481020

saila.talaskivi@fortum.com